Věšák na medaile - SPARTAN RACE

Tip
1 090 Kč
Na zakázku do 1-2 týdnů Na zakázku do 1-2 týdnů Na zakázku do 1-2 týdnů Na zakázku do 1-2 týdnů Na zakázku do 1-2 týdnů Na zakázku do 1-2 týdnů Zvolte variantu
Zvolte barvu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
2.11.2021 2.11.2021 2.11.2021 2.11.2021 2.11.2021 2.11.2021 Zvolte variantu

Spartan Race je jedním z nejpopulárnějších závodů překážkového běhání na světě. Extrémní překážkový závod pro každého! Běh, bahno, překážky a nekonečně zážitků! Za každý zdolaný závod si přinesete medaili a kam pak s ní? Rozhodně na medailovník vyrobený jen pro tento závod! Každý závodník bude mít díky velikosti tohoto medailovníku dostatečný prostor pro zavěšení svých medailí. Dřevěný věšák SPARTAN RACE vám nabízíme v šesti barevných variantách. 

Součástí výrobku jsou úchytky na zadní straně věšáku, které slouží k zavěšení na zeď a také distanční prvky umožňující průběžné bezproblémové zavěšování medailí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny naše Věšáky na medaile (Medajlovníky) vyrábíme z vysoce kvalitního bukového dřeva a ošetřujeme je 100% přírodním olejem bez obsahu vody a rozpouštědel, který výrobkům dodává nejen nádherný vzhled zdůrazňující přirozenou strukturu dřeva, ale zároveň je maximálně chrání, zvyšuje jejich životnost a zajišťuje jejich velmi snadnou údržbu. Vzhledem k tomu, že při výrobě našich produktů používáme pouze přírodní materiály, splňují naše výrobky nejpřísnější ekologické požadavky včetně požadavků pro bezpečné použití na dřevěné hračky a v potravinářském průmyslu. Naše Věšáky na medaile (Medajlovníky) najdou využití v každé dětském pokojíčku, pracovně (kanceláři), sportovní klubovně, školní třídě, prostě kdekoliv si dokážete představit.

Součástí Věšáků na medaile (Medajlovníků) jsou tři obrazové háčky na zavěšení na stěnu (zeď) a také tři distanční prvky, které slouží k tomu, aby se Medajlovník nedotýkal stěny a nedocházelo tak k jejímu případnému poškození. V případě, že vám distanční prvky nebudou vyhovovat, je možné je snadno odstranit.

Věšák na medaile je dodáván včetně kompletního příslušenství k jeho instalaci na zeď (stěnu). V balení naleznete tři háčky k zavěšení a tři hmoždinky.

Věšák na medaile (Medajlovník) slouží k zavěšení medailí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Věšáky na medaile
Materiál: Bukové dřevo (překližka)
Rozměry: 700 × 230 mm (délka × výška)
Tloušťka: 8 mm
Barevné provedení: Pure, Pine, Charcoal, Poppy, Piglet, Lagoon
Příslušenství: Háčky na zavěšení (3x), hmoždinky (3x)